O nas

/

- Wybierz kategorię -

  Firma Sakmar powstała w 1991 i od początku istnienia zajmuje się produkcją najwyższej jakości wyrobów z jednego z najszlachetniejszych materiałów, jakim jest drewno, którego naturalna różnorodność usłojenia i odcieni sprawia, że każdy produkt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

  Głównym profilem naszej działalności jest produkcja drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz schodów na indywidualne zamówienie.   Specjalizujemy się głównie w produkcji stolarki strukturyzowanej, w estetyce starego drewna. Najnowszy hit designu, który nada Państwa wnętrzom niepowtarzalnego stylu. Serdecznie polecamy.
  Nasze doświadczenie w połączeniu z ciągłym rozwojem i udoskonalaniem parku maszynowego pozwala nam oferować produkty najwyższej klasy łączące funkcjonalność oraz najlepszy design, co potwierdzają setki zadowolonych klientów w kraju i Europie, a także za oceanem. 
  Na nasze wyroby udzielamy 5 lat gwarancji z możliwością przedłużenia do 15 lat. 

  Zapraszamy do galerii naszych dotychczasowych realizacji po inspiracje lub znalezienie wzoru Państwa wymarzonych drewnianych drzwi i schodów.

  Ta strona korzysta z cookies OK