Schody

/

- Wybierz kategorię -

  Drewno to jeden z najszlachetniejszych materiałów, którego naturalna różnorodność usłojenia i odcieni sprawia, że każdy produkt jest wyjątkowy i niepowtarzalny.
   
  Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się produkcją i montażem schodów drewnianych. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością idącą w parze z estetyką i solidnym wykonaniem. Ponadto produkujemy drewniane trepy do montażu na konstrukcji oraz betonie.

  Nasze wyroby są idealnie dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Do każdego zlecania podchodzimy fachowo i indywidualnie. 

  Łączymy drewno z metalem, stalą nierdzewną, szkłem oraz innymi materiałami wykończeniowymi zgodnie z życzeniem i indywidualnymi upodobaniami naszych klientów.

  Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj schodów drewnianych, takich jak np. schody konstrukcyjne, schody obłożeniowe (na beton), schody kręcone, dywanowe, schody gięte oraz wiele innych. Poza tym do schodów oferujemy również wykonanie barierek drewnianych oraz metalowych, również ze stali nierdzewnej.

  Polecamy również wykonanie schodów w estetyce strukturyzowanej. Dzięki specjalnej obróbce powierzchni drewno nabiera niepowtarzalnego, oryginalnego wyglądu, zyskując efekt starego drewna.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


  Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji.
  Prev
  1
  2
  3
  4
  Next

  Ta strona korzysta z cookies OK